Opinie Czytelników serwisu "Kwadrans dla Dyrektora szkoły"

1 raz w tygodniu dostaję skróty najważniejszych zmian w przepisach i ciekawe porady kadrowe - dla mnie jest to niezastąpiony serwis!

Marzena K. - Specjalista ds. kadrowych, Zespół Szkół, woj. lubuskie

Korzystam z serwisu od ponad dwóch miesięcy. Dzięki niemu jestem na bieżąco ze zmianami w prawie oświatowym i nie muszę przeglądać dziesiątek gazet i stron internetowych. To doskonale rozwiązanie, które  pomaga mi w zarządzaniu moją placówką. Dzięki Redakcji serwisu nie przegapię już żadnych ważnych terminów i zmian!

Dariusz J. - Dyrektor szkoły podstawowej, woj. lubelskie

Z serwisu korzystam ja i moi pracownicy. Doskonale przygotowany materiał, rzetelne i jasne porady, pomagają w dopilnowaniu i wykonywaniu codziennych zadań. Serwis „Kwadrans dla Dyrektora” to niezastąpione narzędzie w naszej pracy! Polecam serdecznie i dziękuję całej Redakcji za jego tworzenie!

Anna K. - Dyrektor gimnazjum, woj. podlaskie

Do tej pory zapoznanie się ze wszystkimi zmianami w przepisach i ważnymi wytycznymi dla mojej szkoły zajmowało mi mnóstwo czasu, a i tak nie miałam pewności, czy czegoś nie przegapiłam. Teraz wystarczy, że co poniedziałek odbiorę pocztę e-mail i już czeka na mnie skrót najważniejszych wydarzeń oświatowych tygodnia, informacje o zmianach w przepisach i przypomnienie ważnych zadań, które od razu odnotowuje w moim kalendarzu. Ciekawe są też rozwiązania problemów prawnych innych dyrektorów. Dzięki serwisowi zyskałam czas na bieżące zarządzanie placówką. Już nie spędzam godzin na przeszukiwaniu Internetu, czy czytaniu gazet – wszystko mam w jednym mailu.

Teresa O. - Dyrektor Zespołu  Szkół, woj. zachodniopomorskie

Co poniedziałek odbieram pocztę e-mail, na którą dostaję serwis z poradami dla dyrektorów szkół i podczas porannej kawy dowiaduje się o najważniejszych zmianach w przepisach, planach, projektach, jednym słowem wiem, co się dzieje w branży. Do tego dostaję pomocny w pracy terminarz zadań, na wypadek, gdyby w moim kalendarzu coś mi umknęło. Gorąco polecam ten Serwis innym dyrektorom! Naprawdę ułatwia kierowanie placówką.

Krystyna B. - Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych, woj. podkarpackie

„Kwadrans dla Dyrektora” polecam każdemu dyrektorowi placówki oświatowej, który w natłoku codziennych zadań, nie ma czasu na żmudne wertowanie prasy, czy wiadomości z Internetu. Z serwisu co tydzień dowiaduję się,  jakie zmiany prawne wchodzą w życie, jak je mam zastosować w swojej szkole, o czym muszę pamiętać w danym tygodniu.

Tadeusz J.- Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego, woj.warmińsko-mazurskie


Przepisz kod:

Pola oznaczone * sa wymagane.